Competitieteams 2019 (najaarscompetitie)

Bij vragen kan contact worden opgenomen met de competitieleiders via  vcl@tvdrv.nl Jeroen Croonen, Maaike Brugmans en Kim Dijkstra.

Actuele competitiestanden

Volgt zodra de afdelingen en indeling vanuit de KNLTB bekend zijn.

Teamindeling

Reservespelers

  • Rein Kroon; zaterdag en zondag zowel heren als gemengd, speelsterkte E9/D9, 06-26885145
  • Danny Reymer; zaterdag 17+, liefst gemengd, speelt ook enkels, speelsterkte E8/D8, 06-40723287
  • Rosemarie Groot; vrijdag (avond) 35+ zowel dames als gemengd, speelsterkte E8/D8, 06-51278702
  • Marije Houtkamp; speelsterkte 17+ zowel dames als gemengd, speelsterkte E8/D8, 0619027060

Vrijdag

Heren 1: heren dubbel 17+ – hoofdklasse

  • Marte ten Dam
  • Eelco van Gent
  • Wout van Oudenaarden
  • Menno van Parreeren
  • Jeroen van der Zant
  • Paul Hoogeveen
  • Viktor Ruijgrok
  • Gerben Dijkstra

Heren 2: heren dubbel 17+ – 1e klasse

  • Michael Hengeveld
  • Patrick Hengeveld
  • Jorian Best
  • Giulio Antonini
  • Jeroen van Nieuwkoop

Heren 3: heren dubbel 17+ – 1e klasse

  • Raymond Hofstede
  • Frank Verlaan
  • Youri van Adrichem
  • Bas van Moort
  • Mark Flapper
  • Jetse de Vries
  • Rene Legters

Heren 4: heren dubbel 17+ – 3e klasse

  • Orlando Verbeek
  • Duke Verbeek
  • Brian Zeh
  • Matthew Joseph

Heren 5: heren dubbel 17+ – 3e klasse

  • Nico van Leeuwen
  • Marc Oudshoorn
  • Kaj Scholt
  • Petrick Oudshoorn
  • Jan Thomas Fokkens

Dames 1: dames dubbel 35+ – 3e klasse

  • Ria Berkelaar
  • Carin de Hondt
  • Toos Galekop
  • Marianne van den Berg
  • Linda Ruijgrok
  • Nicolette Feddema

Dames 1: dames dubbel 17+ – 2e klasse

  • Mariska Klerks
  • Caroline Schoonderwoerd
  • Linda Janssen
  • Franciska Oudshoorn
  • Bianca Oudshoorn

Dames 2: dames dubbel 17+ – 3e klasse

  • Sandra van Tricht
  • Anouk van Tricht
  • Sandy Brands
  • Nikkie Brands
  • Bianca Zwaneveld
  • Jolanda Bras
  • Marianne Haspels

Gemengd 1: gemengd dubbel 35+ – 2e klasse

  • John Compaan
  • Henk Balder
  • Sonja Jansma
  • Karin van Lil

Gemengd 1: gemengd dubbel 17+ – 2e klasse

  • Kim Dijkstra
  • Mariska Groeneveld
  • Anne van Leeuwen
  • Richard Compaan
  • Mark van Breukelen
  • Brian van het Hart

Zaterdag

Heren 1: heren dubbel 17+ – 4e klasse

  • Sebastiaan Pluijmakers
  • Danny Cornelissen
  • Rob Cornelissen
  • Hans Klein Hesselink
  • Pascal Pluijmakers (vaste reserve)

Dames 1: dames dubbel 17+ – 3e klasse

  • Ingrid van Breukelen
  • Caroline Lotgering
  • Monique Sessink
  • Julia Heidstra
  • Karin Klunder (vaste reserve)
  • Monique Zanders (vaste reserve)

Dames 2: dames dubbel 17+ – 4e klasse

  • Anneke Tönjes
  • Rianne Scholten – Bots
  • Marianne Oudshoorn
  • Alexandra Oudshoorn
  • Simone van den Berg
  • Selma Boekhout

Dames 3; dames dubbel 17+ – 4e klasse

  • Claudia Cornelissen
  • Esther Krimp
  • Charissa van Nieuwkerk
  • Maaike Brugmans
  • Pascalle van Moort – Veenman
  • Marjolein Gasse

Dames 4: dames dubbel 17+ – 4e klasse

  • Daniëlle Schwegler
  • Nadége Röling
  • Jessica Janmaat
  • Marieke Zaal
  • Lindsey Minnaard
  • Kim van der Sluijs (vaste reserve)
  • Monique Redegeld (vaste reserve)

Gemengd 1: gemengd dubbel 17+ – 2e klasse

  • Martijn Andriessen
  • Jacco de Graaff
  • Maarten Kruitwagen
  • Nancy van der Lans
  • Nette Zwaga

Zondag

Heren 1: heren (4HE-2HD) – 3e klasse

  • Jimmy Kok
  • Jesper Vergeer
  • Thijs Gasse
  • Matthijs van der Wilt

Heren 2: heren (4HE-2HD) – 3e klasse

  • Joey de Hondt
  • Jesse van der Helm
  • Jeroen Croonen
  • Julian van Schaick

Gemengd 1: gemengd dubbel (DD-HD-2GD) – 2e klasse

  • Vincent Bolt
  • Ronald Travaille
  • Marieke Middelkoop
  • Esther Swaab
  • Maroucha de Jong
  • Barbara van Ommeren

Gemengd 2: gemengd dubbel (DD-HD-2GD – 2e klasse

  • Rob Alderden
  • Niels Harte
  • Thomas Oudshoorn
  • Tamara Janmaat
  • Sanne Harte
  • Marleen Roeleveld
Designed for Free Scratch Card Games in Collaboration with Cheltenham Gold Cup