Competitieteams en standen 2018 (voorjaar)

Bij vragen kan contact worden opgenomen met de competitieleider (vcl@tvdrv.nl) Richard Compaan (06-25122876) of Mariska Groeneveld.

Actuele competitiestanden

  • District competitie (do, vr, za)
  • Landelijk competitie (zo)

Teamindeling

Reserve
Sandra van Tricht, speelsterkte E: 7 D: 8
Danny Raymer, speelsterkte E: 8 D: 8
Katinka Zuidinga, speelsterkte E: 7 D: 7

Woensdag Zomer Avond Competitie.
Petrick Oudshoorn
Mick de Wilde
Jeroen Oliemans
Jan-Thomas Fokkens
Leon Raadschelders

Donderdag ochtend RV1, 2e klasse afdeling 6
Ans Heikens
Jose Bosman
Mireille de Graaf
Carin de Hondt
Gonnie Woerden
Cathy Kruitwagen

Heren dubbel 50+ vrijdag morgen RV1 (4HD), 1e klasse afdeling 2
Aad Reurings
Ton van Dijk
Teun Verkaik
Jan Roling
Nico van Wijk

Heren dubbel 50+ vrijdag morgen RV2 (4HD), 1e klasse afdeling 2
Marius de Jong
Harry Dijkstra
Gerrit van Zijtveld
Ron Hagenbeek
Koos Tijmersen

Gemengd dubbel 17+ vrijdag avond RV1 (DD, HD, 2GD), 4e klasse afdeling 1
Erik de Ruiter
Laura Verhoeff
Yvonne de Ruiter
Eric-Jan Bergema
Arthur Reitsma
Peter Fijnvandraat

Gemengd dubbel 35+ vrijdag avond RV1 (DD, HD, 2GD), 2e klasse afdeling 4
John Compaan
Karin van Lil
Sonja Jansma
Henk Balder

Gemengd dubbel 35+ vrijdag avond RV2 (DD, HD, 2GD), 2e klasse afdeling 5
Edwin Vos
Ellen Heemskerk
José Bosman
Cathy Kruitwagen
Hans van Breukelen

Gemengd dubbel 35+ vrijdag avond RV3 (DD, HD, 2GD), 3e klasse afdeling 6
Rob Korver
Ernst van der Vlist
Julia Heidstra
Marjolein Gasse

Heren dubbel 17+ vrijdag avond RV1 (4HD), 2e klasse afdeling 1
Raymond Hofstede
Youri van Adrichem
Rene Legters
Jacob Poortinga
Bas van Moort
Jetse de Vries
Frank Verlaan

Heren dubbel 17+ vrijdag avond RV2 (4HD), 3e klasse afdeling 5
Sebastiaan Pluijmakers
Pascal Pluijmakers
Frank Breewel
Coen Stolwijk
Brian Zeh
Matthew Joseph

Heren dubbel 17+ vrijdag avond RV3 (4HD), 3e klasse afdeling 5
Marc Oudshoorn
Kaj Scholt
Nico van Leeuwen
Petrick Oudshoorn
Bart van Engeland
Jan Thomas Fokkens (reserve)

Dames dubbel 17+ vrijdag avond RV1 (4DD), 1e klasse afdeling 2
Joyce de Hondt
Peggy de Hondt
Saskia de Jong
Jacqueline Ruygrok
Marion van Oostbree
Karin Marsen

Dames dubbel 17+ vrijdag avond RV2(4DD), 3e klasse afdeling 3
Mariska Groeneveld
Anne van Leeuwen
Kim Dijsktra
Anouk van Tricht
Melanie Kroon

Dames dubbel 17+ vrijdag avond RV3 (4DD), 3e klasse afdeling 6
Mariska Klerks
Caroline Schoonderwoerd
Bianca Oudshoorn
Linda Janssen

Dames dubbel 17+ vrijdag avond RV4(4DD), 4e klasse afdeling 6
Sandy Brands
Brenda Alonso
Marjolein Lakerveld
Mylène Paternotte
Manon van Dorp
Bianca Zwanenveld

Dames dubbel 35+ vrijdag avond RV1 (4DD), 3e klasse afdeling 3
Ria Berkelaar
Linda Ruijgrok
Mireille Jansen
Carin de Hondt
Marianne v.d. Bergh

Heren 17+ zaterdag RV1 (4HE, 2HD), 1e klasse afdeling 2
Menno van Parreeren
Gerben Dijkstra
Ruud van der Helm
Mick van Meines
Eric Boogaard
Stefan Tichelaar

Heren 17+ zaterdag RV2 (4HE, 2HD), 3e klasse afdeling 3
Bart Tesselaar
Giulio Antonini
Jorian Best
Joram Huibregtsen

Heren 17+ zaterdag RV3 (4HE, 2HD), 3e klasse afdeling 4
Marte ten Dam
Wout van Oudenaarden
Axel Heikens
Viktor Ruijgrok
Paul Hoogenveen
Eelco van Gent

Heren 35+ zaterdag RV1 (4HE, 2HD), 1e klasse afdeling 3
Jan Röling
Sander van der Wilt
Roeland van der Wilt
Michael Haspels
Peter Vedder

Heren 35+ zaterdag RV2 (4HE, 2HD), 3e klasse afdeling 1
Alex Heikens
Arjen Huy
Ron de Jong
Willem Luttikhuizen
Ben Ockhuysen

Heren dubbel 50+ zaterdag (4HD), Open klasse afdeling 2
Benny van Nieuwkerk
Rinus de Leth
Frans Claessens
John Koek
Jos de Wit
Ger Schinning

Dames dubbel 17+ zaterdag RV1 (4DD), 3e klasse afdeling 1
Monique Zanders
Karin Klunder
Ingrid van Breukelen
Monique Sessink
Carmen van Duijvenbode

Dames dubbel 17+ zaterdag RV2 (4DD), 3e klasse afdeling 4
Karin Bedeker
Jeannet de Jonge
Saskia de Jong
Marleen Kuiper
Monique Roelofsma
Charlotte Homan

Dames dubbel 17+ zaterdag RV3 (4DD), 3e klasse afdeling 5
Anneke Tonjes
Marianne Oudshoorn
Alexandra Oudshoorn
Simone van den Berg
Rianne Scholt-Bots
Selma Boekhout

Dames dubbel 17+ zaterdag RV4 (4DD), 4e klasse afdeling 4
Maaike Brugmans
Claudia Cornelissen
Esther Krimp
Pascalle Veenman
Charissa v. Nieuwkerk
Karlien Verlaan (reserve-speler)

Dames dubbel 17+ zaterdag RV5 (4DD), 4e klasse afdeling 2
Henny van Kouwen
Lia van Vliet
Alice Vedder
Henriette Pouw
Marianne Haspels
Nelly Winkel
Corry Bosman

Gemengd dubbel 17+ zaterdag (DD, HD, 2GD), 2e klasse afdeling 1
Netty Zwaga
Nancy van der Lans
Lonneke Ykema
Maarten Kruitwagen
Jacco de Graaff
Martijn Andriessen

Heren zondag RV1 (4HE, 2HD), 6e klasse afdeling 3
Richard Compaan
Mark van Breukelen
Brian van ’t Hart
Dennis Pauw
Niels van Tol

Heren zondag RV2 (4HE, 2HD), 6e klasse afdeling 4
Joey de Hondt
Thijs Gasse
Jesper Vergeer
Jimmy Kok
Julian van Schaik

Heren 35+ zondag RV 1 (4HE, 2HD), 3e klasse, afdeling 9
Rob Kunst
Erik Haanepen
Frank Elenbaas
Jaap Eelman
Hermie Tap
Mick de Wilde

Heren 35+ zondag RV 2 (4HE, 2HD), 4e klasse afdeling 5
Marinus Tichelaar
Gerard Brokking
Hans Groeneveld (vaste invaller)
John Groeneveld
Rob Kniep
Mario Olfers
Mark van Zijl

8&9 competitie zondag middag (2Dubbels), Afdeling 10
Rob Alderden
Tamara Janmaat
Sanne Harte
Niels Harte

 

Designed for Free Scratch Card Games in Collaboration with Cheltenham Gold Cup