Competitieteams

Hierbij de teamindeling voor de competitie 2021. De KNLTB heeft begin augustus bekend gemaakt in welke klasse en afdeling ieder team speelt. Hierop hebben wij geen invloed, alle verzoeken met betrekking tot promotie en degradatie hebben wij bij de KNLTB aangegeven. 

Zijn er vragen dan kunnen jullie terecht bij de verenigingcompetitieleiders via [email protected], Kim Dijkstra, Jeroen Croonen, Menno van Parreeren en Eelco van Gent

Reservespelers
Naam Enkel/Dubbel Bereikbaar Beschikbaarheid

Mireille Jansen

 

[email protected]

Geen voorkeur

Yvonne de Ruiter

 

[email protected]

Geen voorkeur

Jan Thomas Fokkens

 

[email protected]

Vrijdag of zondag

Joyce van Zijl

 

[email protected]

Geen voorkeur, Mix of dubbel team

Thijmen Klinkhamer

 

[email protected]

Geen voorkeur

Rob Korver

 

[email protected]

Geen voorkeur

Teamindelingen

Competitievorm

Team

Captain

Spelers

Vrijdag - avond

Heren dubbel 17+

Hoofdklasse

DRV 1

Marte ten Dam

  • Menno van Parreeren
  • Gerben Dijkstra
  • Axel Heikens
  • Viktor Ruijgrok
  • Wout van oudenaarden
  • Eelco van Gent
  • Jeroen van der Zant

Heren dubbel 17+

1e klasse

DRV 2

Ewout de Jong

  • Erik Otto
  • Sven Helwes
  • Coen Stolwijk
  • Jacco de Graaff

Heren dubbel 17+

2e klasse

DRV 3

Raymond Hofstede

  • Frank Verlaan
  • Rene Legters
  • Bas van Moort
  • Mark Flapper
  • Jetse de Vries
  • Youri van Adrichem

Heren dubbel 17+

3e klasse

DRV 4

Orlando Verbeek

  • Duke Verbeek
  • Brian Zeh
  • Matthew Joseph

Heren dubbel 17+

3e klasse

DRV 5

Ronald Travaille

  • Sebastiaan Pluijmakers
  • Pascal Pluijmakers
  • Rob Cornelissen
  • Hans Klein Hesselink

Dames dubbel 17+

2e klasse

DRV 1

Mariska Klerks

  • Caroline Schoonderwoerd
  • Linda Janssen
  • Franciska Oudshoorn
  • Bianca Oudshoorn

Dames dubbel 17+

2e klasse

DRV 2

Danielle Schwegler

  • Nadege Roling
  • Jessica Janmaat
  • Marieke Margaretha Zaal

Dames dubbel 17+

3e klasse

DRV 3

Sandy Brands

  • Michele Portengen-Sambrink Sanderink
  • Brenda Alonso
  • Bianca Zwaneveld
  • Anouk Stolwijk-Huibregtsen

Zaterdag

Heren dubbel 50+

3e klasse

DRV 1

Frans Claessens

  • Benny van Nieuwkerk
  • Jaap Eelman
  • Jos de Wit
  • Rinus de Leth
  • Hans van Breukelen

Heren dubbel 50+

3e klasse

DRV 2

Alex Heikens

  • Willem Luttikhuizen
  • Arjen Huy
  • Ron de Jong
  • Nos Reyhani

Dames dubbel 17+

2e klasse

DRV 1

Monique Zanders

  • Monique Sessink
  • Karin Klunder
  • Ingrid van Breukelen
  • Caroline Lotgering

Dames dubbel 17+

4e klasse

DRV 2

Maureen Kavanagh

  • Esther Korver
  • Esther Krimp
  • Claudia Cornelissen
  • Charissa van Nieuwkerk
  • Mieke Hasman
  • Pascalle Veenman
  • Charlotte Homan

Dames dubbel 17+

4e klasse

DRV 3

Henny van Kouwen

 

  • Lia van Vliet
  • Henriette Pouw
  • Marianne Haspels- Klapwijk
  • Alice Vedder- Veerman
  • Corrie Bosman-Kandelaar
  • Nelly Winkel
  • Sandra van Tricht

Dames 17+

2e klasse

DRV 1

Claudia Vermeij

  • Mascha Ekelschot
  • Ingeborg Berkelaar
  • Liana van Zwieten
  • Julia Heidstra

Gemengd dubbel 17+

1e klasse

DRV 1

Nancy van der Lans

  • Netty Zwaga
  • Marion van Oosbree- Lievers
  • Ingeborg Vliet-Ambagtsheer
  • Martijn Andriessen
  • Peter Vedder

Gemengd dubbel 17+

3e klasse

DRV 2

John Compaan

  • Maaike Brugmans
  • Karin van Lil
  • Sonja Jansma
  • Henk Balder

Zondag

Heren dubbel 

2e klasse

DRV 1

Marinus Tichelaar

  • Gerard Brokking
  • Mario Olfers
  • John Groeneveld
  • Hans Groeneveld
  • Mark van Zijl

Heren 17+

5e klasse

DRV 1

Jesper Vergeer

  • Jimmy Kok
  • Jesse van der Helm
  • Matthijs van der Wilt
  • Thijs Gasse

Heren 17+

5e klasse

DRV 2

Richard Compaan

  • Merlijn Whitton
  • Brian van't Hart
  • Mark van Breukelen
  • Andrew Ossewaarde

Heren 17+

6e klasse

DRV 3

 

Joey de Hondt

  • Julian van Schaik
  • Kaj Scholt
  • Bart van Engeland
  • Jeroen Croonen

Dames dubbel 17+

3e klasse

DRV 1

Lindsey Minnaard

  • Claudia Roling
  • Anouk Dix
  • Marieke Middelkoop
  • Marije Houtkamp

Gemengd dubbel 17+

2e klasse

DRV 1

Simone van den berg

  • Cor van Tricht
  • Marc Oudshoorn
  • Anouk van Tricht
  • Ingrid van Breukelen

Gemengd dubbel 17+

3e klasse

DRV 2

Rein Kroon

  • Leon Raadschelders
  • Nadege Roling
  • Marjolein Gasse

Gemengd dubbel 17+

3e klasse

DRV 3

 

Marleen Roeleveld

 

  • Tamara Janmaat
  • Thomas Oudshoorn
  • Niels Harte
  • Rick van Dijk

Gemengd dubbel 17+

3e klasse

DRV 4

Vincent Bolt

  • Ester Swaab
  • Barbara van Ommeren
  • Maroucha de Jong
  • Danny Reymer
  • Ronald Travaille