Competitieteams

Hierbij de teamindeling voor de competitie 2020. De KNLTB maakt begin maart bekend, in welke klasse en afdeling ieder team speelt. Hierop hebben wij geen invloed, alle verzoeken met betrekking tot promotie en degradatie hebben wij bij de KNLTB aangegeven. 

Zijn er vragen dan kunnen jullie terecht bij de verenigingcompetitieleiders via [email protected], Kim Dijkstra, Jeroen Croonen en Maaike Brugmans.

Reservespelers
Naam Enkel/Dubbel Bereikbaar Beschikbaarheid

Marjo Reijinga

8/8

[email protected]

Vrijdagmorgen

Marc Oudshoorn

7/7

06-22669241

?

Rosemarie Groot

8/8

06-51278702

Alle dagen beschikbaar

Marije Houtkamp

8/8

0619027060

Dames- of mixteam

Teamindelingen

Competitievorm

Team

Captain

Spelers

Vrijdag - ochtend

Heren dubbel 50+

DRV 1

Jan Röling

  • Hermie Tap
  • Jaap Eelman
  • Rob Könst
  • Teun Verkaik
  • Ton van Dijk (reserve)
  • Michel Haspels (reserve)

Heren dubbel 50+

DRV 2

Marius de Jong

  • Harry Dijkstra
  • Koos Tijmersen
  • Ron Hagenbeek
  • Jan Bader (reserve)
  • Jan Bosman (reserve)

Vrijdag - avond

Gemengd dubbel 17+

DRV 1

Erik de Ruiter

  • Yvonne de Ruiter
  • Hetty Vissers
  • Liana van Zwieten
  • Eric-Jan Bergema
  • Koen van Heese

Heren dubbel 17+

DRV 1

Jeroen van Nieuwkoop

  • Patrick Hengeveld
  • Michael Hengeveld
  • Jorian Best
  • Jarno Kokkelink
  • Giulio Antonini

Heren dubbel 17+

DRV 2

Ewout de Jong

  • Mike Kuiper
  • Sven Helwes
  • Coen Stolwijk
  • Bram Kanstein
  • Sjef van Dijk
  • Erik Otto (reserve)

Heren dubbel 17+

DRV 3

Raymond Hofstede

  • Youri van Adrichem
  • Jetse de Vries
  • Frank Verlaan
  • Rene Legters
  • Mark Flapper
  • Bas van Moort
  • Jacob Poortinga

Heren dubbel 17+

DRV 4

Orlando Verbeek

  • Brian Zeh
  • Duke Verbeek
  • Matthew Joseph

Heren dubbel 17+

DRV 5

Nico van Leeuwen

  • Kaj Scholt
  • Bart van Engeland
  • Petrick Oudshoorn
  • Jan Thomas Fokkens
  • Rob Korver

Heren dubbel 17+

DRV 6

Sebastiaan Pluijmakers

  • Rob Cornelissen
  • Hans Klein Hesselink
  • Ronald Travaille
  • Danny Cornelissen
  • Pascal Pluijmakers

Dames dubbel 17+

DRV 1

Kim Dijkstra

  • Anne van Leeuwen
  • Anouk van Tricht
  • Katinka Zuidinga

Dames dubbel 17+

DRV 2

Mariska Klerks

  • Caroline Schoonderwoerd
  • Bianca Oudshoorn
  • Linda Janssen
  • Franciska Oudshoorn

Dames dubbel 17+

DRV 3

Michelle Portengen

  • Brenda Alonso
  • Anouk Stolwijk
  • Manon van Dorp
  • Demi Andriessen
  • Sandy Brands
  • Bianca Zwaneveld

Dames dubbel 17+

DRV 4

Daniëlle Schwegler

  • Nadege Röling
  • Jessica Janmaat
  • Kim van der Sluijs

Zaterdag

Gemengd dubbel 17+

DRV 1

Maarten Kruitwagen

  • Nancy van der Lans
  • Netty Zwaga
  • Lonneke Ykema
  • Jacco de Graaf
  • Martijn Andriessen

Gemengd dubbel 17+

DRV 2

John Compaan

  • Karin van Lil
  • Sonja Jansma
  • Maaike Brugmans
  • Henk Balder

Heren 17 +

DRV 1

Menno van Parreeren

  • Gerben Dijkstra
  • Ruud van der Helm
  • Axel Heikens
  • Erik Otto
  • Mick van Meines

Heren 17+

DRV 2

Marte ten Dam

  • Viktor Ruijgrok
  • Eelco van Gent
  • Wout van Oudenaarde
  • Jeroen van der Zant
  • Paul Hoogeveen

Heren 35+

DRV 1

Jan Röling

  • Sander van der Wilt
  • Roeland van der Wilt
  • Michel Haspels
  • Peter Vedder

Heren dubbel 50+

DRV 1

Frans Claessens

  • Benny van Nieuwkerk
  • Jos de Wit
  • John Koek
  • Herman Verbruggen
  • Hans van Breukelen
  • Jaap Eelman

Heren dubbel 50+

DRV 2

Alex Heikens

  • Arjen Huy
  • Ron de Jong
  • Willem Luttikhuizen
  • Nos Reyhani

Dames 17+

DRV 1

Claudia Vermeij

  • Mascha Ekelschot
  • Ingeborg Berkelaar
  • Marscha van Staveren

Dames dubbel 17+

DRV 1

Monique Zanders

  • Karin Klunder
  • Monique Sessink
  • Ingrid van Breukelen
  • Caroline Lotgering

Dames dubbel 17+

DRV 2

Karin Bedeker

  • Saskia de Jong
  • Jeannet de Jonge
  • Marleen Kuiper
  • Monique Roelofsma
  • Charlotte Homan
  • Kim Dijkstra (reserve)

Dames dubbel 17+

DRV 3

Simone van den Berg

  • Marianne Oudshoorn
  • Anneke Tönjes
  • Rianne Scholt
  • Alexandra Oudshoorn

Dames dubbel 17+

DRV 4

Claudia Cornelissen

  • Esther Krimp
  • Eshter Korver
  • Charissa van Nieuwkerk
  • Pascalle Veenman
  • Maureen Kavanagh

Dames dubbel 17+

DRV 5

Henny van Kouwen

  • Marianne Haspels
  • Lia van Vliet
  • Henriëtte Pouw
  • Alice Vedder
  • Corry Bosman
  • Sandra van Tricht
  • Nelly Winkel

Zondag

Gemengd dubbel

DRV 1

Rein Kroon

  • Mariska Groeneveld
  • Marjolein Gasse
  • Leon Raadschelders

Gemengd dubbel

DRV 2

Marleen Roeleveld

  • Tamara Janmaat
  • Thomas Oudshoorn
  • Niels harte
  • Rick van Dijk (reserve)

Gemengd dubbel

DRV 3

Vincent Bolt

  • Barbara van Ommeren
  • Esther Swaam
  • Maroucha de Jong
  • Danny Reymer
  • Ronald Travaille (reserve)
  • Hans Klein Hesselink (reserve)

Heren 17+

DRV 1

Jesper Vergeer

  • Thijs Gasse
  • Matthijs van der Wilt
  • Jimmy Kok

Heren 17+

DRV 2

Richard Compaan

  • Brian van ’t Hart
  • Mark van Breukelen
  • Merlijn Witthon
  • Andrew Ossewaarde

Heren 17+

DRV 3

Joey de Hondt

  • Jesse van der Helm
  • Julian van Schaick
  • Jeroen Croonen
  • Melvin Hoogeveen

Heren 17+

DRV 4

Digiano Ladru

  • Dirk van der Laan
  • Pim Putman
  • Ricardo van Doorn

Heren 35+

DRV 1

Hermie Tap

  • Frank Elenbaas
  • Dick Hogeboom
  • Kees Willem Schrauwen
  • Rob Könst
  • Ron Sabbe
  • Erik Haanepen

Heren dubbel

DRV 1

Marius Tichelaar

  • Gerard Brokking
  • Rob Kniep
  • John Groeneveld
  • Mario Olfers
  • Mark van Zijl
  • Hans Groeneveld (reserve)

Dames dubbel

DRV 1

Lindsey Minaard

  • Marieke Middelkoop
  • Anouk Dix
  • Claudia Röling